EPPOG
για το Πανεπιστήμιο Κρήτης

Τελική ημερομηνία δήλωσης συμμετοχής: 15/02/2021

Οδηγίες συμπλήρωσης φόρμας:
Παρακαλώ συμπληρώστε παρακάτω τα στοιχεία του Λυκείου, το όνομα του υπεύθυνου καθηγητή, τα ονόματα -το πολύ- πέντε (5) μαθητών - καθώς και τριών (3) αναπληρωματικών - που θα ήθελαν να συμμετέχουν στην εκδήλωση.
Να υπενθυμίσουμε ότι επειδή η ημερίδα θα διεξαχθεί διαδικτυακά οι μαθητές θα πρέπει να διαθέτουν υπολογιστή και να έχουν απλές βασικές γνώσεις χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή και Αγγλικών. Λόγω της μεγάλης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την ημερίδα θα τηρηθεί αυστηρή σειρά προτεραιότητας.
Μετά τη συμπλήρωση των πεδίων βεβαιωθείτε για την ορθότητά τους. Αν θέλετε να επαναεισάγετε τα δεδομένα πατήστε το κουμπί Καθαρισμός πεδίων που βρίσκεται στο τέλος της σελίδας. Μόλις είστε έτοιμοι να τα στείλετε πατήστε το κουμπί Αποστολή. Μετά την αποστολή, θα εμφανιστεί στην οθόνη σας επιβεβαίωση για την αποδοχή των στοιχείων που μόλις στείλατε.
Σημείωση:
  1. Καλό είναι να χρησιμοποιηθούν ελληνικοί πεζοί χαρακτήρες.
  2. Τα πεδία με αστερίσκο είναι υποχρεωτικά.
Στοιχεία σχολείου
Όνομα Λυκείου:

Τηλέφωνο:
Στοιχεία επικοινωνίας υπεύθυνου/ης συνοδού καθηγητή/τριας
Επώνυμο Όνομα: *
Τηλέφωνο:
Στοιχεία μαθητών που θα επιθυμούσαν να συμμετάσχουν
Επώνυμο Όνομα -το πολύ- 5 μαθητών: Επώνυμο Όνομα 3 αναπληρωματικών μαθητών (προαιρετικά):
  1. *

Επιστροφή στην σελίδα των Masterclasses-2021
Για πληροφορίες σχετικά με την συμπλήρωση της φόρμας μπορείτε να απευθύνεστε στον Ψυλλάκη Αθανασία. Τηλέφωνο επικοινωνίας:2810394158